Letenka Ostrava Split v Chorvatsku a porovnání cen letenek z Brna do Splitu

Letenka Ostrava Split v Chorvatsku a porovnání cen letenek z Brna do Splitu
Místo odletu:
Místo příletu:

Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)

Tak je to tady, auto můžete nechat doma a hledání "pohodlného autobusu" přenechte někomu jinému. Nebudeme vás lákat na reklamní slogany, mrkněte se na nabídku levných letenek do Splitu z Ostravy či dalších českých měst sami. Díky nízkonákladovým leteckým společnostem si můžete zakoupit letenku Brno - Split za pár set korun a užít si tak dovolenou v Chorvatsku naplno. Pro někoho mohou být výhodnější odlety do Splitu z Prahy, případně pro některé moraváky či přímo slováky je zde speciální nabídka nejlevnějších letenek z Bratislavi do Splitu. Na co ještě čekáte, objednejte si výhodné nízkonákladové lety na poslední chvíli včetně všech tax a letištních poplatků.


Nejlevnější letenky - rezervace on-line

Potřebujete sehnat levné letenky do vybraných zemí, měst a na konkrétní letiště: Letenka Ostrava Split v Chorvatsku a porovnání cen letenek z Brna do Splitu.

Uvedená nabídka letenek a jiných podobných služeb je uložena v kategoriích:
Rezervace letenek.

Přes cestovní agenturu Student Agency a prodejce letenek Královna.cz si můžete koupit letenku levně do celého světa. Rezervace letenek a online prodej:
Letenky do Splitu.
Ceny letenek a porovnání leteckých společností včetně srovnání nejnižších cen letenek najdete výše.

Letiště Praha Ruzyně - Václava Havla

Mezinárodní letiště Praha-Ruzyně (IATA: PRG, ICAO: LKPR) je mezinárodní veřejné civilní letiště na okraji Prahy. Dne 21. března 2012 vláda odsouhlasila přejmenování letiště Praha Ruzyně na Letiště Václava Havla - Praha (změna vejde v platnost 5. října 2012). Letiště je určeno pro mezinárodní i vnitrostátní, pravidelný i nepravidelný letecký provoz.

Rezervace nejlevnějších letenek z letiště Praha Ruzyně (letiště Václava Havla): Letenka Ostrava Split v Chorvatsku a porovnání cen letenek z Brna do Splitu.
Odlety a přílety na letiště Václava Havla v Ruzyni si ověříte na prg.aero. V provozu jsou terminály T1, T2, T3, T4 - mezinárodní veřejné civilní letiště.

Odlety a přílety na letiště celého světa. Během rezervace letenky si můžete sjednat cestovní pojištění online (Allianz), případně objednat ubytování v hotelích po celém světě (okolí příletových letišť):
Brno, Chorvatsko, Ostrava, Split.

Hledáte akční Letenky do Splitu? Srovnání cen akčních letenek do: Brno, Chorvatsko, Ostrava, Split online přes internet. Jak koupit výhodné Letenky do Splitu v akci včetně cestovního pojištění a ubytování?

Letenky a čas ve světě (Time)

Australia CT
Canada QC
Czech Republic
Egypt
France
Russia Moscow
Singapore
South Africa
Switzerland
Thailand
USA CT
Vietnam
Hodiny s časem ve světě (časová pásma)

Články, rady, zkušenosti

Poslední recenze uživatelů

Letenka Ostrava Split v Chorvatsku a porovnání cen letenek z Brna do Splitu
Místo odletu:
Místo příletu:

Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)