Cestování letadlem v těhotenství - mohou těhotné ženy na leteckou dovolenou?

Cestování letadlem v těhotenství - mohou těhotné ženy na leteckou dovolenou?
Místo odletu:
Místo příletu:

Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)

Občas nám těhotné maminky píší, zda mohou během různých stupňů těhotenství na leteckou dovolenou. Ideální je samozřejmě konkrétní rada od spolehlivého doktora v dané situaci a vzhledem ke stupni těhotenství a vývoje, nicméně obecně platí, že se ženám s normálně probíhajícím těhotenstvím nedoporučuje létat po 36. týdnu gravidity. Některé letecké společnosti například nedovolují cestovat ženám už od 28. týdne nebo po nich požadují lékařské potvrzení - většinou ne starší než 76 hodin od odborného lékaře. Vždy by však měla matka sama poznat, zda je vzhledem k jejímu stavu vhodné absolvovat cestu letadlem, případně zvolit jiný dopravní prostředek. Pokud byste si rádi objednali letenky do vybraných světových destinací, stačí použít vyhledávací formulář uvedený výše. Rezervace letenek je zcela nezávazná!


Mapa státu, města, letiště a okolí

Javascript is required to view this map.

Nejlevnější letenky - rezervace on-line

Potřebujete sehnat levné letenky do vybraných zemí, měst a na konkrétní letiště: Cestování letadlem v těhotenství - mohou těhotné ženy na leteckou dovolenou?.

Uvedená nabídka letenek a jiných podobných služeb je uložena v kategoriích:
Rezervace letenek, Těhotenství a létání.

Přes cestovní agenturu Student Agency a prodejce letenek Královna.cz si můžete koupit letenku levně do celého světa. Rezervace letenek a online prodej:
Letenky do celého světa.
Ceny letenek a porovnání leteckých společností včetně srovnání nejnižších cen letenek najdete výše.

Letiště Praha Ruzyně - Václava Havla

Mezinárodní letiště Praha-Ruzyně (IATA: PRG, ICAO: LKPR) je mezinárodní veřejné civilní letiště na okraji Prahy. Dne 21. března 2012 vláda odsouhlasila přejmenování letiště Praha Ruzyně na Letiště Václava Havla - Praha (změna vejde v platnost 5. října 2012). Letiště je určeno pro mezinárodní i vnitrostátní, pravidelný i nepravidelný letecký provoz.

Rezervace nejlevnějších letenek z letiště Praha Ruzyně (letiště Václava Havla): Cestování letadlem v těhotenství - mohou těhotné ženy na leteckou dovolenou?.
Odlety a přílety na letiště Václava Havla v Ruzyni si ověříte na prg.aero. V provozu jsou terminály T1, T2, T3, T4 - mezinárodní veřejné civilní letiště.

Odlety a přílety na letiště celého světa. Během rezervace letenky si můžete sjednat cestovní pojištění online (Allianz), případně objednat ubytování v hotelích po celém světě (okolí příletových letišť):
Celý svět.

Hledáte akční Letenky do celého světa? Srovnání cen akčních letenek do: Celý svět online přes internet. Jak koupit výhodné Letenky do celého světa v akci včetně cestovního pojištění a ubytování?

Letenky a čas ve světě (Time)

Australia CT
Canada QC
Czech Republic
Egypt
France
Russia Moscow
Singapore
South Africa
Switzerland
Thailand
USA CT
Vietnam
Hodiny s časem ve světě (časová pásma)

Články, rady, zkušenosti

Poslední recenze uživatelů

Cestování letadlem v těhotenství - mohou těhotné ženy na leteckou dovolenou?
Místo odletu:
Místo příletu:

Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)