Levná dovolená letecky z Prahy, Brna, Ostravi, Pardubic, Bratislavi...

Levná dovolená letecky z Prahy, Brna, Ostravi, Pardubic, Bratislavi...
Místo odletu:
Místo příletu:

Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)

Sháníte levnou dovolenou letecky s odlety z velkých měst České republiky a Slovenska? Pokud hledáte nabídku leteckých dovolených z Brna, Ostravi či Pardubic, není nic jednoduššího, než si vyhledat přímý letecký spoj z Prahy (Letiště Praha Ruzyně - Václava Havla) do vybrané destinace (město, stát, letiště) a na pražské ruzyňské letiště se vypravit autobusem, vlakem či za využití taxi služby. Některé z vás jistě rádi dopraví rodinní příslušníci a přátelé abyste nemuseli platit drahé parkování v blízkosti letiště. Dopravit se na letiště v Praze je jak z velkých, tak z menších měst ČR snadné a není tudíž nutné spoléhat se na levné charterové lety z malých letišť v okolí brna, Ostravi, Pardubic a dalších českých měst. Pomocí výše uvedeného rezervačního formuláře si můžete objednat levnou leteckou dovolenou do vybraných destinací celého světa. Vydejte se na levnou dovolenou letecky bez cestovní kaneláře a ušetřete desítky procent z běžných cen letenek a zájezdů do zahraničí...


Mapa státu, města, letiště a okolí

Javascript is required to view this map.

Nejlevnější letenky - rezervace on-line

Potřebujete sehnat levné letenky do vybraných zemí, měst a na konkrétní letiště: Levná dovolená letecky z Prahy, Brna, Ostravi, Pardubic, Bratislavi....

Uvedená nabídka letenek a jiných podobných služeb je uložena v kategoriích:
Dovolená letecky, Letiště, Rezervace letenek.

Přes cestovní agenturu Student Agency a prodejce letenek Královna.cz si můžete koupit letenku levně do celého světa. Rezervace letenek a online prodej:
Letenky do celého světa.
Ceny letenek a porovnání leteckých společností včetně srovnání nejnižších cen letenek najdete výše.

Letiště Praha Ruzyně - Václava Havla

Mezinárodní letiště Praha-Ruzyně (IATA: PRG, ICAO: LKPR) je mezinárodní veřejné civilní letiště na okraji Prahy. Dne 21. března 2012 vláda odsouhlasila přejmenování letiště Praha Ruzyně na Letiště Václava Havla - Praha (změna vejde v platnost 5. října 2012). Letiště je určeno pro mezinárodní i vnitrostátní, pravidelný i nepravidelný letecký provoz.

Rezervace nejlevnějších letenek z letiště Praha Ruzyně (letiště Václava Havla): Levná dovolená letecky z Prahy, Brna, Ostravi, Pardubic, Bratislavi....
Odlety a přílety na letiště Václava Havla v Ruzyni si ověříte na prg.aero. V provozu jsou terminály T1, T2, T3, T4 - mezinárodní veřejné civilní letiště.

Odlety a přílety na letiště celého světa. Během rezervace letenky si můžete sjednat cestovní pojištění online (Allianz), případně objednat ubytování v hotelích po celém světě (okolí příletových letišť):
Bratislava, Brno, Ostrava, Pardubice, Praha (Prague).

Hledáte akční Letenky do celého světa? Srovnání cen akčních letenek do: Bratislava, Brno, Ostrava, Pardubice, Praha (Prague) online přes internet. Jak koupit výhodné Letenky do celého světa v akci včetně cestovního pojištění a ubytování?

Letenky a čas ve světě (Time)

Australia CT
Canada QC
Czech Republic
Egypt
France
Russia Moscow
Singapore
South Africa
Switzerland
Thailand
USA CT
Vietnam
Hodiny s časem ve světě (časová pásma)

Články, rady, zkušenosti

Poslední recenze uživatelů

Levná dovolená letecky z Prahy, Brna, Ostravi, Pardubic, Bratislavi...
Místo odletu:
Místo příletu:

Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)